Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Burgu"

Spartak Braho në burgun 302, zbulohet me kë u takua

    Spartak Braho në burgun 302, zbulohet me kë u takua

Kryetari i komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Spartak Braho, është deputeti që ka vizituar dy ditë më parë një të burgosur në burgun 302 në Tiranë. Kanë qenë burime zyrtare

Lexo me Shume

Ngjarja në burgun e Shënkollit, babai i Flamur Sulajt: U vra qëllimisht

    Ngjarja në burgun e Shënkollit, babai i Flamur Sulajt: U vra qëllimisht

Familjarët e Flamur Sulaj, i cili mbeti i vdekur si pasojë e zjarrit që përfshiu qelinë e burgut të Shënkollit, shprehen se viktima është vrarë qëllimisht. Babai i tij, në

Lexo me Shume

Zjarri në burgun e Shënkollit, Manjani: Përgjegjësi e administratës!

    Zjarri në burgun e Shënkollit, Manjani: Përgjegjësi e administratës!

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me ngjarjen e shënuar në burgun e Shënkollit, ku humbi jetën i burgosuri Flamur Sula.  Në një kohë kur prokuroria dha versionin

Lexo me Shume