Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Burgosur"

Përfituan nga paniku pas tërmetit, tre të burgosur shqiptarë përdorin çarçafë për t’u arratisur nga burgu në Romë

    Përfituan nga paniku pas tërmetit, tre të burgosur shqiptarë përdorin çarçafë për t’u arratisur nga burgu në Romë

Tre të burgosur shqiptarë kanë mundur të arratisen nga burgu në Romë duke zbritur me çarçafë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në burgun e Rebibbia-s në Romë. “Corriere della

Lexo me Shume

E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

    E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

Iu kujtohet Jeremy Meeks, apo jo? Krimineli hot, fotografia e të cilit u shndërrua në virale në 2014-n, kohë kur ishte i burgosur. Ai ka bërë së fundmi me dije

Lexo me Shume

Salah Abdeslam i transformuar, një “i burgosur model”

    Salah Abdeslam i transformuar, një “i burgosur model”

Pak kohë pas arrestimit tij nga autoritetet belge, terroristi Salah Abdeslam shfaqet krejtësisht i transformuar, krahasuar me imazhin e njohur përgjatë kohës kur ishte i shpallur në kërkim. Në një

Lexo me Shume