Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bunker"

Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

    Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë është raportuar nga Tropoja, ku dy persona janë gjetur të vdekur brenda një bunkeri në afërsi të Mjedanit. Bëhet me dije se viktimat

Lexo me Shume