Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bulqiz"

Akuza për abuzim seksual me të miturën, familja e minatorit: Sajesë, gruaja u hakmor

    Akuza për abuzim seksual me të miturën, familja e minatorit: Sajesë, gruaja u hakmor

Shtetasi 43-vjeçar Petrit Çupi është liruar nga gjykata, e cila ka vendosur ndaj tij masën “detyrim paraqitje”. Lidhur me këtë ngjarje, 33-vjeçarja Gëzime Lleshi, që denoncoi fqinjin e saj, është

Lexo me Shume