Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bulizmi"

I urinuan në kokë dhe e filmuan, policia zbulon autorët. Nis procedimi penal

    I urinuan në kokë dhe e filmuan, policia zbulon autorët. Nis procedimi penal

Një i ri 20-vjeçar ra viktimë e bullizmit të shfaqur nga dy të rinj të tjerë, që në shenjë hakmarrjeje i urinuan në kokë të riut A. Ç. dhe filmuan

Lexo me Shume