Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bud Spencer"

Shuhet në moshën 86-vjeçare aktori Bud Spencer

    Shuhet në moshën 86-vjeçare aktori Bud Spencer

Një lajm i hidhur vjen për të gjithë adhuruesit e filmave të vjetër të zhanrit ‘aksion-komedi’! Pasditen e sotme është ndarë nga jeta aktori i famshëm Carlo Pedersoli, i njohur

Lexo me Shume