Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bruno"

Si e ndryshoi “Ajo” Brunon?

Si e ndryshoi “Ajo” Brunon?

Kënga e re e Brunos “Ajo” ka bërë shumë bujë.  Kudo flitet për “Atë”. Kush ishte “Ajo”? Cfarë i bëri “Ajo” Brunos? Pse “Ajo”? Këto ishin disa pyetje që bën kurioz fansat

Lexo me Shume

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

    Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

Pritjes për të dëgjuar këngën më të re të Brunos mesa duket i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të fundit të titulluar

Lexo me Shume

Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

    Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

Kledi Bahiti ka festuar datëlindjen e tij mbrëmjen e kaluar,  në një lokal në Elbasan, ku ka mbledhur një rreth të ngushtë miqsh ndër të cilët Flori Mumajesi, Elvana Gjata,Besa

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

    Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave që ndodhën deri në momentin final të prezantimit të saj. E

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

  Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave që ndodhën deri në momentin final të prezantimit të saj.

Lexo me Shume

Pse Stresi rikthehet te Threedots?

    Pse Stresi rikthehet te Threedots?

Në një video të orëve të para të mëngjesit të postuar nga Threedots Production shihen qartë Flori Mumajesi, Bruno dhe Stresi në studion e Threedots. Sipas burimeve, Stresi po regjistron këngën

Lexo me Shume