Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Britanike"

Rrezikuan të mbysnin emigrantët shqiptarë, dënohen tre britanikët

    Rrezikuan të mbysnin emigrantët shqiptarë, dënohen tre britanikët

Tre shtetas britanikë janë dënuar nga gjykata për trafikim të paligjshëm të emigrantëve shqiptarë në Britani. Tre britanikët, ndër ta Robert Stilwell, 33 vjeç, nga Dartford, akuzohen se rrezikuan mbytjen

Lexo me Shume

(VIDEO) Familja britanike sulmohet brutalisht në Tajlandë

    (VIDEO) Familja britanike sulmohet brutalisht në Tajlandë

Gjatë pushimeve të tyre në Hua Hin, Tajlandë, një familje britanike prej tre personash është dhunuar brutalisht nga disa vendas. Ngjarja ka ndodhur pas festimeve të vitit të ri në

Lexo me Shume