Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Britania"

Dalja nga BE – aleati i Merkel: “Asnjë trajtim special për Britaninë”

    Dalja nga BE – aleati i Merkel: “Asnjë trajtim special për Britaninë”

Një mëngjes makthi për Brukselin sot, kur lajmi për daljen e Mbretërisë së Bashkuar e ballafaqon Bashkimin Europian me krizën më të madhe në historinë e saj 59-vjeçare. Edhe lideri

Lexo me Shume