Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Britani"

ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

    ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

Fillimisht përfaqësues të ISIS-it publikuan një listë me emrat kryesorë të pilotëve të disa dronëve amerikanë dhe lajmëruan përkrahësit e tyre duke thënë: “Vritini kudo që t’i gjeni!” Ekstremistët xhihadistë

Lexo me Shume

PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

    PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

Me siguri e dini se edhe femrat shohin filma porno, apo jo? Për ta vërtetuar këtë, një nga faqet më të mëdha britanike ose, siç quhet ndryshe, Youtube i pornos

Lexo me Shume

I preu kokën partneres së tij dhe e hodhi në tualet

    I preu kokën partneres së tij dhe e hodhi në tualet

  Britania është tronditur nga detajet e vrasjes së 60 vjeçares nga partneri  i saj, të bëra publike në gjyqin që po zhvillohet kohët e fundit. James Nimba rrëfeu krimin

Lexo me Shume

“Plasin” debatet në Britani! Ja ç’ka bërë princi William…

    “Plasin” debatet në Britani! Ja ç’ka bërë princi William…

Atë që ka bërë princi William këtë fundjavë që sapo kaloi nuk e rastisim shpesh në marrëdhëniet e çifteve apo në marrëdhëniet me ish-ët! Princi ishte prezent në dasmën e

Lexo me Shume