Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Britani e Madhe"

Rama për “The Times”: Absurde të tërheqësh Shqipërinë në betejën për “Brexit”

    Rama për “The Times”: Absurde të tërheqësh Shqipërinë në betejën për “Brexit”

“Ndoshta ne duhet të kënaqemi që Shqipëria e vogël është në qendër të debatit europian të Britanisë së Madhe. Kur pashë sugjerimin e historianit Michael Gove që Britania të shkëputet

Lexo me Shume

“Maja” tjetër ku është ngjitur Adele

    “Maja” tjetër ku është ngjitur Adele

Pa asnjë mëdyshje, Adele duket se i kap majat shumë shpejt dhe me lehtësi. Këtë herë, 27-vjeçarja është ngjitur në majën më të lartë të klasifikimit të muzikantëve më të

Lexo me Shume