Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Briitney Spears"

Edhe Britney Spears e djallos me photoshop-in. Kjo foto flet vet

    Edhe  Britney Spears e djallos me photoshop-in. Kjo foto flet vet

Britney Spears e kaloi fundjavën  duke u relaksuar në pishinë, për të festuar ditën e parë të pranverës. Ajo u kujtoi të gjithëve se bikinit e adoleshencës janë në modë.

Lexo me Shume