Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Brendan Rodgers"

Gerrard kthehet në Europë? Celtic i ofron një rol të dyfishtë

    Gerrard kthehet në Europë? Celtic i ofron një rol të dyfishtë

Ditët e fundit është përfolur shumë se Manchester United i ka ofruar sulmuesit Zlatan Ibrahimovic një rol të dyfishtë në skuadër, alternativë që mund ta ketë marrë në konsideratë edhe

Lexo me Shume