Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Branislav Ivanovic"

Merkato: Roma-Chelsea, jo vetëm Nainggolan pjesë e bisedimeve

    Merkato: Roma-Chelsea, jo vetëm Nainggolan pjesë e bisedimeve

Tashmë jo vetëm mesfushori Radja Nainggolan, por edhe Branislav Ivanoviç është në qendër të bisedimeve Roma-Chelsea. Mesa është lënë të kuptohet javët e fundit, mbrojtësi serb nuk bën pjesë në

Lexo me Shume