Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "brand"

Tuna, “e ftuar” nderi në “FWSK 2016”

    Tuna, “e ftuar” nderi në “FWSK 2016”

Tuna ka postuar pak minuta më parë një foto nga një pasarelë mode e veshur me firmën e saj të preferuar KTZ. Në Shkup, po zhvillohet këto ditë java e

Lexo me Shume