Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Brad Pitt"

Momentet më të paharrueshme të “Brangelina”-s në tapetin e kuq

Momentet më të paharrueshme të “Brangelina”-s në tapetin e kuq

Një ditë më parë u bë me dije lajmi se aktorja 41-vjeçare Angelina Jolie ka kërkuar divorcin prej bashkëshortit të saj Brad Pitt, një vendim që, sipas saj, është marrë

Lexo me Shume

Angelina Jolie do të divorcohet nga Brad Pitt

    Angelina Jolie do të divorcohet nga Brad Pitt

Aktorja Angelina Jolie mësohet se ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, Brad Pitt. Lajmi që do të trishtojë shumë fansa të “Brangelina”-s është konfirmuar nga avokati i saj. Robert

Lexo me Shume

Marion Cotillard, arsyeja e ndarjes së çiftit Jolie-Pitt?

    Marion Cotillard, arsyeja e ndarjes së çiftit Jolie-Pitt?

Thashethemet sa vijnë dhe marrin përmasa të vërteta për sa i përket një ndarjeje të mundshme midis çiftit të njohur, Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Bëhet fjalë për një afeksion

Lexo me Shume

Angelina Jolie i kalon kufijtë, Brad nuk duron dot më

Angelina Jolie i kalon kufijtë, Brad nuk duron dot më

Angeline Jolie është parë e zbehtë dhe në gjendje jo të mirë shëndetësore, gjë që ka ngritur dyshimet se ajo po kalon një gjendje të vështirë psikologjike dhe fizike pas

Lexo me Shume

Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

    Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

  Nga “Mr. and Mrs Smith” shohim shumë momente të bukura mes tyre dhe 6 fëmijëve. Karriera e tyre bëhet çdo ditë e më shumë e fuqishme, por vitet e

Lexo me Shume