Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Boterori 2018"

Botërori 2018, ndizet atmosfera në Shkodër. Kosova përballet sot me Finlandën

    Botërori 2018, ndizet atmosfera në Shkodër. Kosova përballet sot me Finlandën

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të përballet ditën e sotme me Maqedoninë në stadiumin “Loro Boriçi”. Kjo është ndeshja e parë kualifikuese, për të cilën kuqezinjtë mbyllën një ditë më

Lexo me Shume