Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Borebardha"

E dinit që Borëbardha ka një motër? Ja kush është ajo

    E dinit që Borëbardha ka një motër? Ja kush është ajo

Nëse keni qenë dhe jeni akoma të apasionuar e nostalgjikë për Borëbardhën, tani është koha ta lini mënjanë e t’i kushtoni vëmendje motrës së saj, Rose Red (Trëndafili i kuq).

Lexo me Shume