Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bora Bora"

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

Pavarësisht se është një nga modelet më të kërkuara dhe më të përfolura të momentit, Gigi Hadid, në fund të fundit, është thjesht një 20-vjeçare. Dhe këtë e ka treguar

Lexo me Shume