Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "BonBon"

Era feston 100 milionët e parë!

    Era feston 100 milionët e parë!

100 milionë herë “Bonbon”! Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale kënaqësinë e arritjes së 100 milionë klikimeve në Youtube të këngës së saj ndërkombëtarisht

Lexo me Shume

(Video) Më në fund do të kuptoni se çfarë thotë Era te “Bon Bon”

(Video) Më në fund do të kuptoni se çfarë thotë Era te “Bon Bon”

Tashmë bëhuni gati të mësoni të gjithë tekstin e “Bon Bon”-it përmendësh dhe jo vetëm “Unë jom Era”. Drin Gashi, një i ri nga Kosova, ka bërë “të pamundurën, të

Lexo me Shume