Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bombul gazi"

Merr flakë apartamenti i mëparshëm i kryeministrit Rama, shërbente si magazinë

    Merr flakë apartamenti i mëparshëm i kryeministrit Rama, shërbente si magazinë

Nga Anduena Llabani Apartamenti ku kryeministri Edi Rama ka jetuar prej shumë kohësh u përfshi nga flakët rreth mesditës së të hënës. Bëhet fjalë për një banesë në katin e

Lexo me Shume