Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "BOMBOLA"

Shpërthen bombola e gazit në Ksamil, 3 të plagosura

    Shpërthen bombola e gazit në Ksamil, 3 të plagosura

Një shpërthim është regjistruar ditën e sotme në Ksamil. Burime të policisë bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një lokal në plazhin “Pulëbardha”, Ksamil. Për pasojë, kanë mbetur

Lexo me Shume

Hodhi bombolën nga kati i 7-të i pallatit, shmanget tragjedia në Vlorë

    Hodhi bombolën nga kati i 7-të i pallatit, shmanget tragjedia në Vlorë

Policia e Vlorës, në bashkëpunim me repartin e zjarrfikësve, kanë arritur të shmangin në kohë një tragjedi që mund të shkaktohej nga hedhja e një bombole gazi. Ngjarja ka ndodhur

Lexo me Shume