Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bomber"

“Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

    “Bomber” nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj këtë sezon

Në javët e modës nuk ka mbetur pa u vënë re edhe stili i ri i xhaketave të quajtura “Bomber”. Çdo stilist është frymëzuar për krijimin e “Bomber”-it duke stiluar

Lexo me Shume