Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Boksier"

Rio 2016, boksieri maroken akuzohet për sulme seksuale

    Rio 2016, boksieri maroken akuzohet për sulme seksuale

Një boksier maroken është vënë në prangat e policisë braziliane nën akuzën e sulmeve seksuale ndaj dy femrave pastruese në fshatin olimpik të Rio de Janeiro. Në deklaratën e policisë

Lexo me Shume

Muhammad Ali do t’i “rikthehet” vendlindjes

    Muhammad Ali do t’i “rikthehet” vendlindjes

Boksieri legjendar do të varroset ditën e premte në vendlindjen e tij, Lousville, Kentucky. Familjarët e tij kanë bërë me dije se funerali do të jetë i hapur, ndaj kushdo

Lexo me Shume

Fyhet në baza etnike, boksieri shqiptar kafshon në ring kundërshtarin serb

    Fyhet në baza etnike, boksieri shqiptar kafshon në ring kundërshtarin serb

Boksieri shqiptar, Astrit Klementa, ka kafshuar në vesh kundërshtarin e tij serb, Andrej Pesiq. Shkak për këtë konflikt mes tyre në ring janë bërë fyerjet në baza etnike të boksierit

Lexo me Shume