Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Boko Haram"

Nigeri, vritet lideri i Boko Haram

    Nigeri, vritet lideri i Boko Haram

Ushtria nigeriane ka bërë të ditur në “Twitter” ekzekutimin e liderit të organizatës terroriste “Boko Haram”, Abubakar Shekau. Ky lajm është bërë me dije edhe nga mediat lokale, të cilat

Lexo me Shume