Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bob bon"

(Ekskluzive) Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicki Minaj? Trillim i mediave!

    (Ekskluzive) Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicki Minaj? Trillim i mediave!

Ditët e fundit është shkruar në shumë media për një bashkëpunim mes këngëtares Era Istrefi dhe yllit botëror Nicki Minaj. Lajmi ka mbetur ende në kuadrin e thashethemit, pasi as

Lexo me Shume