Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Blunt & Real"

Klipi i ri i Blunt & Real, meshkuj homoseksualë që bëjnë “twerk”

    Klipi i ri i Blunt & Real, meshkuj homoseksualë që bëjnë “twerk”

Vetëm pak kohë më parë, Blunt & Real publikuan këngën e tyre “Vera”. Por mesa duket nuk e kanë lënë me kaq. Pas suksesit të saj kanë vendosur të vijnë

Lexo me Shume