Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "blogger"

Armina Mevlani, tanimë edhe stiliste

    Armina Mevlani, tanimë edhe stiliste

Armina Mevlanin jemi mësuar ta shohim në rolin e një miss-i, prezantueseje, drejtueseje biznesi dhe blogger-eje, por asnjëherë në rolin e një stilisteje. Ajo ka postuar para pak minutash në

Lexo me Shume