Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "BLLOKIMI"

Aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit

    Aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit

Një aksident rrugor është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë e aksidentit, personat brenda mjetit kanë marrë dëmtime

Lexo me Shume

Steinmeier në Tiranë: Pa reformën në drejtësi, bllokohet anëtarësimi në BE

    Steinmeier në Tiranë: Pa reformën në drejtësi, bllokohet anëtarësimi në BE

Në konferencën e përbashkët për shtyp me homologun shqiptar, Ministri i Jashtëm gjerman, Frank Walter Steinmeier, theksoi se në rast të mosmiratimit të reformës në drejtësi, do të bllokohet hapja

Lexo me Shume

72 orë bllokim, rinis puna në pikën kufitare të Kapshticës

    72 orë bllokim, rinis puna në pikën kufitare të Kapshticës

Pas 72 orësh bllokim, ka nisur sërish puna në pikën kufitare të Kapshticës ndërprerë prej grevës së palës greke. Nënpunësit e doganave të gjithë Greqisë nisën të premten grevën 24

Lexo me Shume

Greva shtyhet deri të hënën, bllokohet pika kufitare e Kapshticës

    Greva shtyhet deri të hënën, bllokohet pika kufitare e Kapshticës

Për shkak të zgjatjes së grevës deri të hënën, dogana greke ka vendosur që të mos lejojë kalimin e shtetasve dhe mjeteve nga Shqipëria në Greqi dhe anasjelltas, edhe përgjatë

Lexo me Shume

Nesër “Dita pa Makina”, ja rrugët që do bllokohen dhe aktivitetet që do zhvillohen

    Nesër “Dita pa Makina”, ja rrugët që do bllokohen dhe aktivitetet që do zhvillohen

Me rastin e “Ditës pa Makina” që do të zhvillohet nesër më 22 maj, do të ketë bllokim të disa akseve rrugore për shkak të aktiviteteve të ndryshme që do

Lexo me Shume

ARRSH: Tuneli i Krrabës do të mbyllet gjatë mbrëmjes së të martës

    ARRSH: Tuneli i Krrabës do të mbyllet gjatë mbrëmjes së të martës

Në një njoftim për mediat, Autoriteti Rrugor Shqiptar ka informuar për bllokimin e qarkullimit në tunelin e Krrabës. Drejtuesit e mjeteve informohen se përgjatë orarit 19:30-21:30, në datën 05.04.2016, tuneli

Lexo me Shume

Defekt në sistem, ndërpritet puna në Kapshticë

    Defekt në sistem, ndërpritet puna në Kapshticë

Pala greke në pikën kufitare të Kapshticës ka ndërprerë punën. Një defekt në sistem ka paralizuar punën prej orës 16:00 të ditës së sotme. Si pasojë, në dalje të vendit

Lexo me Shume