Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bliz.al"

Sulmi në Nice – Gruaja gjen foshnjën e saj 8-muajshe pas apelit për ndihmë në Facebook

    Sulmi në Nice – Gruaja gjen foshnjën e saj 8-muajshe pas apelit për ndihmë në Facebook

Na vjen edhe një histori me fund të lumtur nga mbrëmja e djeshme e terrorit në Nice të Francës. Quhet Tiava një nënë e cila gjatë sulmit, në momentet kaotike

Lexo me Shume