Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bliyz.al"

Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

    Azealia Banks sulmon Zayn Malik! Pezullohet nga Twitter

Reperes amerikane Azealia Banks i është pezulluar profili i saj në Tëitter për shkak të disa postimeve të cilësuara raciste kundrejt këngëtarit Zayn Malik. Historia filloi në momentin që Banks

Lexo me Shume