Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Blitz.al. Beyonce"

Beyonce-n nuk e ndal asgjë… as stuhia!

    Beyonce-n nuk e ndal asgjë…  as stuhia!

Që Beyonce nuk ndalet para asgjëje, kjo është e ditur, por që do t’i rezistonte edhe stuhisë, këtë nuk e dinim. Ajo ka mbajtur mbrëmjen e kaluar një koncert në

Lexo me Shume