Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Blit.al"

(Video) Flori & Ledri, “harrakatët” që dashurojnë përtej pamjes

    (Video) Flori & Ledri, “harrakatët” që dashurojnë përtej pamjes

Surpriza e artistëve nuk ishte vetëm bashkëpunimi mes tyre, por fakti që në të njëjtën ditë do të publikohen dy këngë, krejt të ndryshme nga njëra- tjetra. Flori Mumajesi dhe

Lexo me Shume

(Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

    (Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

Ç’do të bënit sikur papritur do të zbulonit se i dashuri i juaj është HIV pozitiv? Do të guxonit ta shtypnit me makinë? Pikërisht këtë gjë ka bërë një 43-vjeçare

Lexo me Shume

8 propozimet më të çuditshme që s’duhet t’i provoni kurrë

    8 propozimet më të çuditshme që s’duhet t’i provoni kurrë

  Jemi mësuar të dëgjojmë e të lexojmë shpesh për propozimet më të bukura, që konsistojnë në darka me qirinj, në ujëvara, në kështjella etj., por rrallë herë për propozimet

Lexo me Shume