Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bleona Qerreti"

Lajmi fundit: Bleona rrezikoi jetën në një aksident ajror

    Lajmi fundit: Bleona rrezikoi jetën në një aksident ajror

Bleona Qerreti ka qenë duke u kthyer nga plazhet e Cancun-it të Meksikës pas xhirimeve të një filmi, por duket se gjatë fluturimit ka hasur një problem që mund t’i

Lexo me Shume

Bleona në një tjetër projekt Hollivudi

Bleona në një tjetër projekt Hollivudi

Pak kohë më parë, Bleona Qerreti pati lajmëruar tek emisioni “Zonë e lirë” se shumë shpejt do ta shihnim në një tjetër produksion filmi hollivudian. Dhe paska qenë e vërtetë!

Lexo me Shume