Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bleona Qereti"

(Video) Bleona Qereti, mes VIP-ave të Hollivudit për ditëlindjen e Silvester Stallone-s

    (Video) Bleona Qereti, mes VIP-ave të Hollivudit për ditëlindjen e Silvester Stallone-s

Tashmë Bleona e ka treguar që miqësitë e saj me personazhet e njohur të Hollivudit nuk janë trillime. Ajo ka postuar pak minuta më parë një video në Instagram ku shfaqet

Lexo me Shume

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Adelina Tahiri -Elena Paparizou? ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 U bë ‘rutina’ e shumë teleshikuesve: mbrëmja e së hënës i përkiste “Your Face Sounds Familiar”! Spektakël i

Lexo me Shume

Bleona Qereti martohet me një prift

    Bleona Qereti martohet me një prift

Në puntatën e sotme të “Your face sounds familiar”, këngëtarja Bleona Qereti bëri të ditur disa detaje lidhur me angazhimin e saj më të fundit në një film në Holliwood. Gjatë

Lexo me Shume

Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

    Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

Kohët e fundit kemi parë se sa herë Arian Çani dhe Bleona Qereti qëndrojnë afër njëri-tjetrit, batutat e lëshuara bëjnë xhiron e portaleve të ndryshme. E njëjta gjë ka ndodhur

Lexo me Shume

Bleona Qerreti i kërkon Arian Çanit të kalojnë natën bashkë

    Bleona Qerreti i kërkon Arian Çanit të kalojnë natën bashkë

Mbrëmja e spektaklit “Your Face Sounds Familiar” duket se nuk kalon asnjëherë pa batuta. Këtë herë nuk ka qenë performanca dhe as konkurrentët, por vetë juria ajo që ka tërhequr

Lexo me Shume

Bleona bën revolucion, shpik vathët “magjikë”

Bleona bën revolucion, shpik vathët “magjikë”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Prej vitesh ajo njihet nga publiku shqiptar si një ndër ikonat e ekstravagancës, si për mënyrën e veshjes, ashtu edhe për

Lexo me Shume

Bleona, nga Hollivudi në tallava

    Bleona, nga Hollivudi në tallava

Ata që e njohin Bleonën e dinë mirë sa e thjeshtë është në marrëdhënie me njerëzit, edhe pse ka jetuar në LA, ka shkelur shumë tapetë të kuqë të eventeve

Lexo me Shume