Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Blendi Klosi"

Skandali me fëmijët në Shkodër, Klosi: Task Force dhe kamera sigurie nëpër qendra

    Skandali me fëmijët në Shkodër, Klosi: Task Force dhe kamera sigurie nëpër qendra

Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, ka prezantuar ditën e sotme një plan veprimi për të mbajtur në kontroll qendrat jetimore në Shqipëri. Kjo masë vjen pas skandalit të shënuar

Lexo me Shume

Punësimi në administratën publike, Rama: E pamundur të futesh pa konkurs. Klosi: Këtë verë, 2,000 vende të reja pune

    Punësimi në administratën publike, Rama: E pamundur të futesh pa konkurs. Klosi: Këtë verë, 2,000 vende të reja pune

Në prezantimin e projektit të qeverisë, që synon punësimin e të rinjve në administratën publike, kryeministri Edi Rama tha se kjo është një mundësi e mirë për të gjithë ata

Lexo me Shume

Klosi për skandalin e kujdestares që ushtronte dhunë mbi fëmijën: Ndjekja penale, më e pakta

    Klosi për skandalin e kujdestares që ushtronte dhunë mbi fëmijën: Ndjekja penale, më e pakta

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka dhënë pamje të dhunimit të një fëmije 3 vjeç nga një kujdestare në Shtëpinë e Fëmijës në Durrës. Pas këtij skandali ka qenë i

Lexo me Shume