Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Blendi Fevziu"

(Intervistë) Blendi Fevziu: “Pushteti”, ndjesi e akumuluar gjatë 27 viteve

    (Intervistë) Blendi Fevziu: “Pushteti”, ndjesi e akumuluar gjatë 27 viteve

Nga Suada Daci Libri i radhës i gazetarit Blendi Fevziu, “Pushteti”, ishte një nga librat më të shitur të Panairit të Librit 2016. Shoqata e Botuesve ka publikuar pak ditë

Lexo me Shume

“VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

    “VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

Ema Andrea dhe Klodi Dedja ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Aktorja Ema Andrea, pas ndarjes me babain e vajzës së saj, Kostandin Kapo, ka nisur prej kohësh

Lexo me Shume