Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bledi Mane"

Bledi Mane: Vajza e Adriatik Llallës, dikur me bukë me vete në shkollë, sot me makina 75 mijë euro

    Bledi Mane: Vajza e Adriatik Llallës, dikur me bukë me vete në shkollë, sot me makina 75 mijë euro

Në një postim të fundit, gazetari Bledi Mane kërkon që të largojmë vëmendjen nga djali i ish-guvernatorit të BSH-së apo partnerja e Shkëlzen Berishës dhe të fokusohemi tek abuzuesja e

Lexo me Shume

Bledi Mane: Perversitetit i përgjigjem me këtë foto perverse

    Bledi Mane: Perversitetit i përgjigjem me këtë foto perverse

Vetëm pak minuta më parë, Bledi Mane ka shpërndarë një foto kontroverse në Facebook. Duke parë këtë foto duket se Bledi është revoltuar nga disa kërcënime të mundshme që ka

Lexo me Shume