Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Blac Chyna"

Blac Chyna flet për Tyga-n: “Ai është shumë i lirë”

    Blac Chyna flet për Tyga-n: “Ai është shumë i lirë”

Edhe pse e re në moshë, Blac Chyna është bërë tashmë pjesë e familjes së madhe Kardashian nga fejesa e saj me djalin e kësaj “dinastie”, Rob Kardashian. Së fundmi,

Lexo me Shume

Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

    Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

Pak muaj pasi çifti më i ri i familjes Kardashian, Rob dhe Blac, lajmëroi shtatzëninë, HollywoodLife.com na tregon edhe gjininë e fëmijës. Sipas burimeve pranë dy personazheve të famshëm, fëmija

Lexo me Shume