Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "biznesmeni"

Largohet nga Shqipëria biznesmeni libanez që u masakrua, Shqipëria humb 1.200 vende pune

Largohet nga Shqipëria biznesmeni libanez që u masakrua, Shqipëria humb 1.200 vende pune

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Biznesmeni libanez Faad Mitri, i cili u dhunua pak ditë më parë nga tre persona në rrugën Kashar-Rinas, ka vendosur të

Lexo me Shume

Identifikohen 3 autorët e plagosjes së biznesmenit libanez, 1 në pranga, 2 në kërkim

    Identifikohen 3 autorët e plagosjes së biznesmenit libanez, 1 në pranga, 2 në kërkim

Nga Anduena Llabani Policia e Tiranës, në bashkëpunim me prokurorinë, kanë bërë identifikimin e personave të dyshuar si të përfshirë në goditjen me sende të forta ndaj shtetasit libanez F.

Lexo me Shume

Dhunimi i biznesmenit libanez, policia identifikon 3 autorët

    Dhunimi i biznesmenit libanez, policia identifikon 3 autorët

Policia e Tiranës, në bashkëpunim me atë të Durrësit, kanë arritur të identifikojnë 3 autorët e sulmit ku mbeti i plagosur biznesmeni libanez. Burime për “News 24” bëjnë të ditur

Lexo me Shume

Dhunimi i biznesmenit libanez në sy të gruas dhe fëmijës, autorët e filmuan

    Dhunimi i biznesmenit libanez në sy të gruas dhe fëmijës, autorët e filmuan

Biznesmeni libanez Fadi Mitri, që u dhunua pak ditë më parë pas një sherri për përplasjen e dy mjeteve, mësohet se në atë moment ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja

Lexo me Shume

Dhunohet rëndë biznesmeni i huaj, Beqaj dhe Ekonomi e vizitojnë në spital

    Dhunohet rëndë biznesmeni i huaj, Beqaj dhe Ekonomi e vizitojnë në spital

Një biznesmen libanez me pasaportë amerikane është dhunuar rëndë nga persona të paidentifikuar ende, gjatë qëndrimit të tij në Shqipëri. Ai është dërguar menjëherë në një spital privat në vend

Lexo me Shume