Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Biznesmen"

Biznesmeni Faad Mitri sërish në Tiranë: Investimi është mbyllur, s’do të qëndroj!

    Biznesmeni Faad Mitri sërish në Tiranë: Investimi është mbyllur, s’do të qëndroj!

Faad Mitri, biznesmeni që u dhunua pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës, është kthyer sërish në Tiranë pasi ka humbur nënën. Ai shfaqet në videon e “Balkanweb” ulur në

Lexo me Shume

Autori i incidentit në Himarë, një biznesmen i fuqishëm me mjete lundrimi pa licencë

    Autori i incidentit në Himarë, një biznesmen i fuqishëm me mjete lundrimi pa licencë

Përgjegjësi i incidentit të shënuar një ditë më parë në Himarë, që shkaktoi vdekjen e turistit rus, mësohet se është biznesmen, pronar i kompanisë së ndërtimit “Victoria Invest”, që operon

Lexo me Shume

Ekzekutimi i biznesmenit në Durrës, arrestohet pas 2 vitesh 22-vjeçari i dyshuar

    Ekzekutimi i biznesmenit në Durrës, arrestohet pas 2 vitesh 22-vjeçari i dyshuar

Policia e Durrësit ka vënë në pranga 22-vjeçarin Bedri Haka, i dyshuar si vrasësi i biznesmenit Leonard Murataj. 51-vjeçari Murataj u ekzekutua më 18 nëntor 2014 në një lokal në

Lexo me Shume