Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bixhoz"

Shpallen personat e padëshiruar në kazino, s’do lejohen ata që fundosin familjet. Del emri i parë

    Shpallen personat e padëshiruar në kazino, s’do lejohen ata që fundosin familjet. Del emri i parë

Ligji i ri për lojërat e fatit në Shqipëri vë përpara përgjegjësisë ata qytetarë që janë të prekur nga “sindroma e bixhozit”. Në këtë rast, atij i ndalohet hyrja në

Lexo me Shume