Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "bime narkotike"

Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, në kërkim kultivuesit

    Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, në kërkim kultivuesit

Në vijim të aksionit të policisë për ndalimin e kultivimit dhe shitjes së lëndës narkotike, janë gjetur dhe asgjësuar në Memaliaj dy parcela me 3,800 rrënjë kanabis. Bima narkotike u

Lexo me Shume