Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bill Clinton"

Hillary Clinton: Nëse fitoj, Bill-it do t’i besoj ekonominë

    Hillary Clinton: Nëse fitoj, Bill-it do t’i besoj ekonominë

Konkurrenca për zgjedhjen e presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është bërë shumë e fortë. Ajo që bëri më shumë bujë në fillim ishte kandidatura e Hillary

Lexo me Shume