Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bild"

Shfryn Pep Guardiola: “Nuk më lëndoni mua, por skuadrën”

    Shfryn Pep Guardiola: “Nuk më lëndoni mua, por skuadrën”

Gazeta gjermane “Bild” pretendon se trajneri Pep Guardiola është shfaqur shumë i nervozuar me stafin mjekësor të Bayern-it të martën e kaluar, menjëherë pas eliminimit nga Champions League. Filet se

Lexo me Shume

Shokon autori gjerman: Vladimir Putin ka ushtri sekrete nëpër Europë

    Shokon autori gjerman: Vladimir Putin ka ushtri sekrete nëpër Europë

“Presidenti rus Vladimir Putin zotëron një seri celulash ushtarake ‘fantazmë’ të nivelit të lartë në vende të ndryshme të Eurpës!” – është ajo që shpreh në librin e tij “Lufta

Lexo me Shume