Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Bilanci"

Mali Everest, 3 të vdekur dhe 30 alpinistë të dëmtuar

    Mali Everest, 3 të vdekur dhe 30 alpinistë të dëmtuar

Rreth 30 alpinistë kanë vuajtur si pasojë e ngrirjes apo komplikimeve të tjera gjatë ngjitjes në malin Everest, pas 3 viktimave të shënuar së fundmi. 2 alpinistë indianë raportohen gjithashtu

Lexo me Shume

Tragjedia e refugjatëve në Mesdhe, flitet për më shumë se 400 viktima

    Tragjedia e refugjatëve në Mesdhe, flitet për më shumë se 400 viktima

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me tragjedinë e ditëve të fundit, atë të mbytjes së 400 refugjatëve në ujërat e Detit Mesdhe. Pavarësisht se detajet janë ende të pakonfirmuara,

Lexo me Shume