Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "BigBrother"

Pse mungoi i dashuri i Xhensilës së BB8 në ditëlindjen e saj?

    Pse mungoi i dashuri i Xhensilës së BB8 në ditëlindjen e saj?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Xhensila Pere ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të. Pas mesnate ajo është parë duke festuar me miqtë e “Big Brother

Lexo me Shume