Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Big Brother Albania"

Një projekt i ri televiziv për Arbana Osmanin?

Një projekt i ri televiziv për Arbana Osmanin?

Paraditen e sotme, moderatorja, Arbana Osmani, ka postuar një foto  në instagram me dy bashkëpuntorë të programeve më të rëndësishëm në Top Channel. Renisa Shabani, aktualisht autore e “Në shtëpinë

Lexo me Shume

Ogreni ka tradhtuar Nedën e BB4?

    Ogreni ka tradhtuar Nedën e BB4?

Ish-banorja e edicionit të katërt të “Big Brother Albania”, Neda Karafili, ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Facebook për të ndarë me ndjekësit e saj një status rreth burrave. Ajo

Lexo me Shume