Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Beyonce"

Beyonce fiton përsëri… gjyqin!

    Beyonce fiton përsëri… gjyqin!

Është bërë e zakonshme tashmë që Beyonce të përfundojë në gjyq sa herë publikon projekte të reja muzikore. Së fundmi, ajo ishte paditur në qershor nga një regjisor i pavarur,

Lexo me Shume

Ish-kryebashkiaku i NY: E turpshme perfomanca e Beyonce-s në VMA!

    Ish-kryebashkiaku i NY: E turpshme perfomanca e Beyonce-s në VMA!

Rudy Giuliani, ish-kryetar i Bashkisë së New York-ut, e ka cilësuar si të turpshme performancën e Beyonce-s në Video Music Awards. Në minutën e 16-të të performancës së saj, skena

Lexo me Shume

Gjithçka që duhet të dini për spektaklin e sotëm të MTV Video Music Awards 2016ū

    Gjithçka që duhet të dini për spektaklin e sotëm të MTV Video Music Awards 2016ū

Ç’pritet nga MTV Video Music Awards mbrëmjen e sotme? Pritja për MTV Video Music Awards 2016 fatmirësisht po mbaron, pasi sonte në orët e vona të natës do të ndahen

Lexo me Shume

Ç’pritet të ndodhë në “Grammy Awards 2017”?

    Ç’pritet të ndodhë në “Grammy Awards 2017”?

“Grammy Awards 2017” janë vetëm pak muaj larg, ndërkohë që nominimet priten të shpallen në Shtator, muaj ky kur pranohen kandidaturat e fundit. Billboard ka kontaktuar me disa producentë të

Lexo me Shume

Një “shampanjë” nga Beyonce dhe Jay Z

Një “shampanjë” nga Beyonce dhe Jay Z

Edhe pse kanë kaluar vetëm 4 muaj nga publikimi i “Lemonade”, Beyonce nuk di të “frenojë”. Burime pranë artistes deklarojnë se albumi i përbashkët Beyonce-Jay Z është gati për publikim

Lexo me Shume

(Video/Foto) Beyonce në “luftë” kundër racizmit

(Video/Foto) Beyonce në “luftë” kundër racizmit

FREEDOM ◄ Back Next ► Picture 1 of 8   Përveç muzikës, kur vjen puna te çështje të ndryshme sociale, sidomos ato që lidhen me komunitetin afro-amerikan në Shtetet e

Lexo me Shume

Humbet shansin për të parë Beyonce-n në Wembley. Mësoni arsyen…

    Humbet shansin për të parë Beyonce-n në Wembley. Mësoni arsyen…

  Këtë fundjavë Beyonce ka performuar në Wembley, një nga stadiumet më të mëdha në Londër me plot 90,000 vende, duke u  bërë artistja më e re në moshë që

Lexo me Shume

Beyonce dhe Kendrick Lamar, “zota antikë” në skenën e BET Awards

Beyonce dhe Kendrick Lamar, “zota antikë” në skenën e BET Awards

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 10   “Zjarr, ujë, rep, vokal, koreografi dhe revolucion”, – kështu është quajtur performanca e Beyonce-s dhe Kendrick Lamar, të cilët

Lexo me Shume

Kujt i thotë “Sorry” Beyonce?

  Kujt i thotë “Sorry” Beyonce?

Një nga këngët më të përfolura të Beyonce, “Sorry” është bërë tashmë publike dhe mund ta shihni të gjithë në

Lexo me Shume

Harrojeni Becky-n! Jay Z dhe Beyonce më pranë se kurrë

  Harrojeni Becky-n! Jay Z dhe Beyonce më pranë se kurrë

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Nëse menduat se  marrëdhënia Bey-Jay ishte drejt fundit për shkak

Lexo me Shume

“The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

  “The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

Nuk ka kaluar kohë e gjatë që kur Beyonce publikoi albumin e saj të gjashtë, të quajtur “Lemonade”, album që

Lexo me Shume

Nuk do ta besoni se cilit artist do të donte t’i ngjante Diplo

  Nuk do ta besoni se cilit artist do të donte t’i ngjante Diplo

Një nga DJ-t më të suksesshëm të momentit dhe krijuesi i “Lean On”, Diplo, ka dhënë një intervistë të gjatë

Lexo me Shume

“Fashion Icon Awards” shkon për: Beyonce-n

“Fashion Icon Awards” shkon për: Beyonce-n

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Mbrëmja e kaluar rezervoi një spektakël të vërtetë për të gjithë

Lexo me Shume

Jay Z “thyen” heshtjen lidhur me “Becky-n me flokë të bukura”

  Jay Z “thyen” heshtjen lidhur me “Becky-n me flokë të bukura”

  Nëse menduat që “Becky me flokë të bukura” u zhduk nga faqet e medias rozë dhe nga temat e

Lexo me Shume

23 maji, zyrtarisht “Dita e Beyonce”-s në shtetin amerikan

  23 maji, zyrtarisht “Dita e Beyonce”-s në shtetin amerikan

  Zakonisht jemi mësuar që datat të marrin emrin e një personazhi të njohur vetëm pas vdekjes së këtij personazhi

Lexo me Shume

Bëni gati dhuratat! Beyonce dhe Jay Z, gati për një dasmë të dytë e përrallore

  Bëni gati dhuratat! Beyonce dhe Jay Z, gati për një dasmë të dytë e përrallore

Kur jeta të jep limonë, mos bëj vetëm një limonadë… bëj edhe dasmë. Këtë ka ndërmend të na thotë Beyonce

Lexo me Shume

“Beyonce” shpallet “Mbretëresha e mbrëmjes së maturës”

  “Beyonce” shpallet “Mbretëresha e mbrëmjes së maturës”

Beyonce u shfaq në “Met Gala”-në e vitit të kaluar me një fustan transparent të Givenchy dhe me modelin e

Lexo me Shume

Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

  Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

Nuk është sekret që fansat e zjarrtë të Beyonce ose BeyHive do të bënin gjithçka për të, por 22-vjeçarja Chyna

Lexo me Shume

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin e Beyonce-s

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin  e Beyonce-s

Kampionia botërore në tenis, Serena Williams, ka folur për Billboard rreth pjesëmarrjes në videon e këngës “Sorry” të albumit të

Lexo me Shume

Beyonce zhgënjen fansat, ata e “tallin” në rrjetet sociale

Beyonce zhgënjen fansat, ata e “tallin” në rrjetet sociale

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Duket se jo të gjithë e kanë pëlqyer pamjen e Beyonce-s

Lexo me Shume

Rita Ora provon të vërtetën! Ja çfarë ka postuar ajo…

  Rita Ora provon të vërtetën! Ja çfarë ka postuar ajo…

Të gjithë keni dëgjuar të paktën një herë se Rita Ora mund të jetë “Beti me flokë të bukur” që

Lexo me Shume