Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Betimi"

Ministri i ri Sokol Dervishaj betohet përpara presidentit Nishani

Ministri i ri Sokol Dervishaj betohet përpara presidentit Nishani

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Ministri i ri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, është betuar ditën e sotme përpara Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Bujar

Lexo me Shume

Hashim Thaçi betohet si President i Kosovës: Kam përgjegjësi të re për Kosovë të re

    Hashim Thaçi betohet si President i Kosovës: Kam përgjegjësi të re për Kosovë të re

Hashim Thaçi është betuar si President i Republikës së Kosovës. Në fjalën e tij në këtë seancë solemne, Thaçi u shpreh fillimisht se ky është një emocion i veçantë në

Lexo me Shume